Erotic Massage Warsaw - Nicole Kaminski - Sensual massages for men and women in Warsaw, Nuru, GFE

Jak Przygotować Się do Masażu Erotycznego z dojazdem? [masaż W Domu / W Hotelu]

Jak należy przygotować sie do masażu erotycznego z dojazdem? O czym pamiętac, żeby być dobrze przygotowanym do sesji i lepiej się zrelaksować podczas masażu?

Przygotowanie do masażu

Korzystanie z masażu erotycznego z dojazdem w domu lub pokoju hotelowym to bardzo dogodna opcja. Nie musisz nigdzie wychodzić i dojeżdżać do masazystki / salonu. Masaż dostarczany jest prosto do ciebie. Jest tylko kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać przed sesją.

4 proste kroki, by przygotować sypialnię

Aby twój apartament / pokój stał się komfortowym miejscem na sesję erotycznego masażu, możesz przyciemnić światła i rozłożyć duży ręcznik na łóżku. Pamiętaj, żeby przygotować dodatkowy ręcznik dla mnie. Umieść też pudełko chusteczek lub kilka kawałków ręczników kuchennych na stoliku nocnym.

Jeśli chcesz, możesz włączyć swoją ulubioną muzykę, choć nie musisz – zawsze przynoszę swoją muzykę, więc nie musisz się martwić tym aspektem. Jeśli zdecydujesz się na swoją muzykę, upewnij się, że jest to delikatna, relaksująca playlista.

Przed masażem - zalecenia

Przed sesją masażu, poświęć trochę czasu dla siebie. Weź długi relaksujący prysznic lub kąpiel.

Ważne jest, aby mieć właściwe nastawienie przed relaksującym masażem. Wycisz telefon, odłóż wszystkie urządzenia, które mogą cię rozpraszać. Nie myśl o pracy, mailach i terminach – uspokój się i skup się na „tu i teraz”.

Z tego wpisu dowiesz się więcej o 5 rzeczach, których należy unikac przed masażem erotycznym.

Coś jeszcze?

Nie musisz niczego więcej przygotowywać. Zapewniam wszystko, czego będziemy potrzebować do masażu.

How to prepare for outcall erotic massage wt home or your hotel room

Masaż z dojazdem - moja oferta

Jeśli chciałbyś skorzystać z masażu erotycznego z dojazdem, zapoznaj się z moją ofertą na tej stronie >> Masaż Erotyczny Warszawa

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.