Jakie są rodzaje Masażu Erotycznego?

Masaż erotyczny to wyjątkowa forma relaksu, która łączy zalety odprężającego dotyku ze zmysłowością. Masaż erotyczny występuje w wielu różnych formach. Jakie rodzaje masażu erotycznego są dostępne i czym się od siebie różnią?

Rodzaje masażu erotycznego

W ofertach masażystek znaleźć można wiele ciekawych sesji. Masaże erotyczne mogą składać się z różnych elementów, lecz zazwyczaj ich bazą jest jeden z najpopularniejszych masaży: masaż relaksacyjny lub masaż nuru.

 • Masaż relaksacyjny to masaż całego ciała, oparty z reguły na technikach masażu klasycznego, lecz zdarzają się też masaże oparte na przykład na Lomi Lomi. Masaż relaksacyjny wykonywany jest na oliwce, głównie dłońmi i dodatkowo przedramionami.
 • Masaż Nuru, zwany też masażem Body To Body, to sensualny masaż wykonywany ciałem o ciało. Do masażu można użyć specjalnego żelu wodnego lub tradycyjnej oliwki. Podczas masażu masażystka pociera ciało klienta swoimi piersiami, brzuchem, udami, a nawet pośladkami. Masaż Nuru pozwala poczuć prawdziwą bliskość i jest wyjątkowo podniecający. Często masaż Nuru poprzedzany jest dłuższym masażem relaksacyjnym, a same elementy nuru to część masażu mająca na celu rozgrzanie klienta przed finałem.
Najlepsze techniki do masazu erotycznego - Jakie rodzaje masazu sa najlepsze jako baza masazu erotycznego?

Rodzaje finałów w masażu erotycznym

Po części relaksacyjnej, w masażu erotycznym następuje finał. Jest kilka rodzajów finału, które dodawane są w ramach masażu z happy endem.

 • Masaż Lingam – “Finał ręczny”
  Masaż Lingam to masaż miejsc intymnych, mający na celu pobudzenie partnera i sprawienie mu jak największej przyjemności. Bez pośpiechu, bez skupienia na celu. Naturalnie, masaż Lingam może prowadzić do spełnienia, lecz w tej formie intymnych pieszczot liczy się droga, a nie cel.
 • Finał Nuru / finał ciałem / finał B2B (body to body)
  Finał B2B może być wykonany podczas masażu Nuru. Podczas finału masażystka jest “na górze” i pociera intymne miejsca klienta swoim brzuchem. Może też dodać masaż ręczny. Taki finał jest bardzo przyjemny, ponieważ, ze względu na bliskość i pozycje, daje dość podobne doznania do seksu klasycznego.
 • Finał oralny lub Finał z seksem klasycznym

Dodatkowe elementy masażu erotycznego

Aby urozmaicić sesje oraz dać klientowi więcej ciekawych sesji do wyboru, masażystki i salony często dodają zmysłowe elementy do masażu. Takimi dodatkowymi elementami w masażu erotycznym może być na przykład:

 • wspólny prysznic przed masażem lub/i po
 • możliwość wzajemnego dotyku / intymnych pieszczot
 • wzajemny masaż (klient masuje masażystkę)
 • pocałunki / pocałunki ciała
 • dwa spełnienia / Zmysłowy Wstęp (”Happy Beginning”)

Jakie są rodzaje masażu erotycznego?

Masaż GFE - co to za rodzaj masażu?

Masaż GFE to popularny wariant masażu erotycznego – masaż GFE wykonywany jest w swobodnej atmosferze, pełnej namiętności i naturalnej zmysłowości. Ze względu na swój charakter oferowany jest raczej przez prywatne masażystki (indywidualny kontakt, prywatność).

Masaż GFE to zazwyczaj masaż relaksacyjny z dodatkiem masażu nuru lub poprzedzony wspólnym prysznicem. Częstym elementem masażu GFE jest wzajemny dotyk, pocałunki oraz jeden z bardziej intymnych finałów – finał oralny lub seks klasyczny.

Który masaż wybierasz?

Jeśli chciałbyś umówić się na masaż erotyczny w Warszawie, zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i umówienia wizyty.

Moje Sesje >> Masaż Erotyczny Warszawa

A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o masażach erotycznych, zapraszam na mojego bloga:

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.