Erotic Massage Warsaw - Nicole Kaminski - Sensual massages for men and women in Warsaw, Nuru, GFE

Masaż Erotyczny Warszawa

Zrelaksuj się podczas zmysłowego masażu z piękną masażystką…

Jeśli potrzebujesz chwili odprężenia, małej odskoczni od codzienności lub chciałbyś spróbować prawdziwie erotycznego masażu w Warszawie, jesteś we właściwym miejscu.

Dowiedz się więcej o moich sesjach masażu erotycznego.

Masaż Erotyczny Warszawa - Nicole Kaminski - Prywatnie

Masaż Erotyczny Warszawa - Nicole Kaminski

Wysoka jakość & Pasja do masażu

Swobodna, odprężająca atmosfera

Profesjonalny masaż,
Prawdziwy Erotyzm

Masaż Erotyczny, Masaż z Finałem & więcej

Sesje Masażu Erotycznego

Głęboki Relaks

Możliwe również: Wzajemny Dotyk, Wzajemny Masaż, Wspólny Prysznic, Dwa Spełnienia

Czysta Rozkosz

Możliwe również: Wzajemny Dotyk, Wzajemny Masaż, Wspólny Prysznic, Dwa Spełnienia

Sesja VIP

Możliwe również: Wzajemny Dotyk, Wzajemny Masaż, Wspólny Prysznic, Dwa Spełnienia

Pikantne Dodatki

Sprawdź Pikantne Dodatki, dostępne bez dodatkowych kosztów.

U mnie czy u Ciebie?

Warszawa Masaż Erotyczny

Incall (masaż u mnie w apartamencie)

Masaż na incall to dobry wybór, jeśli wolisz dojechać na masaż do mnie. Oferuję masaże w moim prywatnym apartamencie w centrum Warszawy. Odpręż się w relaksacyjnej, sensualnej atmosferze i przestrzeni przygotowanej z dbałością, specjalnie dla ciebie…

Outcall (masaż z dojazdem - hotel, mieszkanie)

Masaż erotyczny z dojazdem to z kolei dobry wybór dla tych, którzy wolą zaprosić masażystkę do siebie. Jeśli nie chcesz poświęcać czasu na dojazd i wolisz odprężyć się w domowym zaciszu (lub swoim pokoju hotelowym), możesz skorzystać z masażu z dojazdem.

Podczas masażu z dojazdem zapewniam wszystko, czego potrzebujemy. Na początku wizyty przygotuję przestrzeń, żeby wprowadzić przyjemną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Z delikatną muzyką, przygaszonym światłem i opcjonalnie świeczkami / kadzidełkiem, możesz zrelaksować się w wibrującej atmosferze jak w studio masażu, i to bez wychodzenia z domu.

Bez dodatkowych kosztów

Ceny podane w cenniku to ostateczny koszt masażu. Nie pobieram dodatkowych opłat ani za spotkanie u mnie, ani za dojazd.

Jak wygląda sesja masażu erotycznego?

Masaż erotyczny Warszawa

Masaż erotyczny wykonywany przez różne masażystki (lub oferowany w różnych salonach masażu erotycznego w Warszawie) może wyglądać nieco inaczej. Każdy ma swój własny styl i techniki. Oto, czego możesz oczekiwać od masażu erotycznego w moim wykonaniu (przedstawiony opis przykłądowej Sesji VIP)

Spersonalizowana sesja - masaż erotyczny Warszawa

Masaż erotyczny ze mną to głeboko odprężające przeżycie. Sesja jest dostosowana do twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy pragniesz skupić się bardziej na relaksacyjnym aspekcie masażu, czy wolisz poświęcić więcej uwagi jego zmysłowej części, mój masaż będzie dla ciebie przyjemny i satysfakcjonujący.

Wspólny prysznic przed masażem erotycznym

Przed masażem (lub po nim) możemy wziąć wspólny prysznic, który stanowi idealny wstęp do sesji. Dzięki niemu możemy poczuć się ze sobą komfortowo i rozgrzać się przed masażem.

Masaż całego ciała dla pełnego odprężenia

Po prysznicu możesz się zrelaksować podczas kojącego, relaksacyjnego masażu całego ciała. Masaż relaksacyjny w moim wykonaniu opiera się na technikach masażu klasycznego, masażu Lomi Lomi oraz masażu balijskiego.

Opcjonalnie mogę dodać również elementy masażu regeneracyjnego, jeśli potrzebujesz mocniejszego, głębszego masażu służącego redukcji napięcia i bólu w mięśniach.

Coraz bliżej, czyli Masaż Nuru

Po masażu relaksacyjnym gładko przejdę do sensualnego masażu Nuru / Body-To-Body, podczas którego będę masować twoje ciało moim. Będziesz mógł poczuć na sobie delikatny dotyk moich piersi, brzucha, ud i przedramion. Pobudzający masaż ciałem podgrzeje atmosferę przed zmysłowym finałem…

Piękne spełnienie - masaż z finałem Warszawa

Po masażu Nuru, kiedy jesteś już wypoczęty, pobudzony i gotowy na dalsze doznania, rozpoczniemy finał masażu. Możesz doznać spełnienia poprzez masaż Lingam / masaż Yoni oraz zaznać prawdziwej namiętności i intymności podczas finału masażu w stylu GFE.

Wzajemność podczas masażu erotycznego

W trakcie finału, masażu zmysłowego i wspólnego prysznica możesz rozkoszowac się wzjamenym dotykiem (łącznie z miejscami intymnymi) oraz opcjonalnie wzajmnym masażem (lub masażem intymnym), pocałunkami.

Opcjonalny "Zmysłowy Wstęp", czyli masaż Happy Beginning

Podczas każdej sesji oprócz (lub zamiast) zmysłowego finału (tzw „Happy Ending”), możesz skorzystać z opcji zmysłowego wstępu (tzw. „Happy Beginning”) – możliwe są wielokrotne spełnienia (bez dopłat).

Pytania i wskazówki

Masaz erotyczny Warszawa

Poniżej znajdziesz pytania często zadawane przez klientów oraz odpowiedzi na nie.

Jak długo powinien trwać masaż erotyczny?

To zależy, czego oczekujesz od sesji. Jeśli jesteś spięty, zmęczony i chciałbyś skorzystać z głebokiego, regeneracyjnego masażu, aby zmaksymalizować korzyści płynące z profesjonalnego masażu erotycznego, polecam wybranie sesji minimum 90min.

Jeśli planujesz „zmysłowy wstęp” i „zmysłowy finał” podczas jednej sesji, również najlepszym wyborem będzie sesja trwająca minimum 90 minut.

Wybór dłuższej sesji polecam jeśli chciałbyś skorzystać z długiego wspólnego prysznica lub poświęcić trochę czasu na niespieszne zapoznanie / rozmowę. Jeżeli po sesji lubisz jeszcze na spokojnie odpocząć, razem poleżeć, poprzytulać się i chwilę odetchnąć przed powrotem do codzienności, również polecam sesje 2h lub dłuższe.

Jeśli podejrzewasz, że będziesz w pełni zadowolony z krótszej sesji i delikatnego / standardowego masażu, sesja godzinna może być dla ciebie odpowiednia.

Dla kogo jest masaż erotyczny?

Masaż erotyczny jest dla każdego, kto chciałby doświadczyć pełnej relaksacji i czułego dotyku kobiety. Jeśli potrzebujesz trochę bliskości i intymności, jeśli lubisz doświadczać cielesnych przyjemności lub jeśli po prostu potrzebujesz zmysłowego spełnienia, masaż erotyczny jest dla ciebie. Panowie, którzy bywają w Warszawie w celach biznesowych często czują potrzebę, żeby rozładować napięcie i naładować baterie po podróży lub spotkaniach służbowych. W takim wypadku masaż erotyczny w Warszawie to idealna okazja, aby się wyluzować i zadbać o swoje potrzeby.

Jak przygotować się do masażu erotycznego?

Kiedy spotykamy się na masaż erotyczny u ciebie, jedyne, co musisz przygotować to 2 ręczniki (jeden do położenia na łóżku, drugi dla mnie) oraz pudełko chusteczek / ręczniki papierowe na szafce nocnej. Wszystko inne – olejek, muzykę itp. – będę miała ze sobą.

Jeśli na masaż przychodzisz do mnie, nie musisz przygotowywać się jakoś szególnie. Po przyjeździe będziesz miał okazje się odświeżyć, więc możesz przyjechać nawet prosto z pracy.

Czy jesteś profesjonalną masażystką?

Tak, jestem profesjonalną masażystką i dyplomowanym Specjalistą Wellness. Ukończyłam wiele kursów masażu (masażu klasycznego, balijskiego, Lomi-Lomi i wielu innych) i posiadam kilka lat doświadczenia w masażach (zarówno „tradycyjnych”, jak i erotycznych). Mimo, że moje masaże są profesjonalne, są również niezwykle sensualne.

Jesteś prywatną masażystką czy pracujesz w jakimś salonie masażu erotycznego w Warszawie?

Jestem w 100% prywatną masażystką. Nie pracuję dla żadnego salonu masażu erotycznego.

Nie korzystałem jeszcze nigdy z masażu erotycznego. Jakieś porady, wskazówki?

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z masażu erotycznego, zapoznaj się z tym postem >> Pierwszy raz na masażu erotycznym – wskazówki dla klientów.

Umów się na masaż erotyczny w Warszawie

Aby umówić się ze mną na masaż erotyczny w Warszawie, zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi rezerwacji i skontaktuj się, aby zarezerwować termin. Pamiętaj, aby umawiac się dzień lub najlepiej kilka dni wczesniej.

Dowiedz się więcej o masażach erotycznych

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.