O mnie

Mam na imię Nicole. Jestem profesjonalną, prywatną masażystką i prywatn escort girl oferującą masaż erotyczny w Warszawie oraz spotkania GFE.

Profesjonalny masaż

Jako profesjonalna masażystka specjalizuję się w sztuce dotyku. Ukończyłam wiele kursów, w tym kurs masażu klasycznego I i II stopnia, masażu Lomi-Lomi, balijskiego i wiele innych. Mam kilka lat doświadczenia w masażach – pracowałam w standardowym (nie-erotycznym) salonie masażu oraz od kilku lat pracuję jako masażystka prywatnie.

W wykonywaniu masaży wyznaczam sobie najwyższe standardy i zdecydowanie stawiam na jakość.

Chwila tylko dla ciebie

Wiem, że w dzisiejszym świecie nasze życia przepełnione są pośpiechem, stresem i masą wyczerpujących bodźców. Pragnę, aby chwila spędzona ze mną była dla ciebie miłą odskocznią od codzienności, momentem przynoszącym ukojenie, spokój, spełnienie i nowe, piękne doznania.

Sensualność i atmosfera

Podczas spotkań GFE i sesji masażu dbam o to, aby każda chwila spędzona ze mną była głęboko relaksująca i pełna rozkoszy. Z natury jestem bardzo zmysłową kobietą – lubię dotyk, pieszczoty i cielesne przyjemności.

Mój masaż to idealne połączenie prawdziwego masażu i autentycznego erotyzmu, a moje spotkania GFE to prawdziwe Girlfriend Experience na najwyższym poziomie.

Wyróżniają mnie jednak nie tylko moje umiejętności. Moja przyjazna natura, życzliwość i autentyczność sprawią, że poczujesz się swobodnie od pierwszej chwili naszego spotkania.

Zapraszam na spotkania.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.