Erotic Massage Warsaw - Nicole Kaminski - Sensual massages for men and women in Warsaw, Nuru, GFE

Spotkania GFE Warszawa - Nicole Kaminski

Spotkanie GFE

Spotkanie GFE Warszawa

Czym są spotkania GFE?

Spotkanie GFE / Girlfriend Experience to spotkanie w stylu randki z dziewczyną lub bardzo bliską przyjaciółką. Podczas takiej randki możesz doświadczyć namiętnych pocałunków, niesamowitego, niepospiesznego seksu i prawdziwej bliskości.

Najważniejsze w randce GFE z escort to swobodna atmosfera i przyjazna relacja, która pozwala na prawdziwą namiętność oraz intymność, a także daje poczucie większej satysfakcji i spełnienia.

Spotkania GFE Warszawa

Spotkanie GFE może obejmować

• pieszczoty • przytulanie • gra wstępna • namiętne pocałunki • seks oralny (OWO) • seks klasyczny • zabawki erotyczne • wspólny prysznic lub kąpiel • masaż • masaż intymny / wzajemna masturbacja • wielokrotne zbliżenia • towarzystwo • zapoznanie przy kawce / herbatce ^^

Możliwe jest też włączenie do spotknia Pikantnych Dodatków (dostępne są też one w każdej sesji masażu).

GFE Warszawa

Cennik

40min. 700 zł

1h 800 zł

1.5h 1.100 zł

2h 1.400 zł

Akceptuję PLN, EUR i USD oraz płatnośc kartą – szczegóły na stronie Rezerwacje

Dla kogo są spotkania GFE?

Spotkania GFE są dla mężczyzn, którzy poszukują czegoś wyjątkowego – spotkania w naturalnym stylu, bez pośpiechu i presji. Spotkanie GFE to okazja, aby a chwilę się zatrzymać, skupić na sobie i zaznać przyjemności seksualnej bez pośpiechu, delektując się nią. Spotkanie GFE to nie tylko seks. Dla wielu mężczyzn jest to mała odskocznia od codzienności, chwila, w której mogą spędzić z kimś czas, nawiązać miłą relację, pobyć razem i zrzucić z siebie napięcie i stres.

Spotkania GFE to także moment, w którym możesz poczuć się rozpieszczony przez partnerkę. Jeśli więc na co dzień to ty wszystko koordynujesz i dbasz o wszystkich dookoła, spotkanie GFE będzie dla ciebie okazją, aby wrzucić na luz, zadbać o siebie i pozwolić drugiej osobie obdarzyć się czułością i troskliwym dotykiem.

Spotkanie GFE - jak przebiega?

Spotkanie GFE z reguły nie ma konkretnego planu, czy wcześniej ustalonego przebiegu. Podczas naszej randki GFE możemy po prostu robić to, na co mamy ochotę, niespiesznie, w swoim tempie. Jednak przy rezerwacji spotkania dobrze, jeśli mniej więcej wiesz, co by ci sprawiło przyjemność i co ciebie interesuje.

Spotkanie GFE - u mnie lub u ciebie.

Jestem dostępna na spotkania GFE w Warszawie – u mnie (incall) lub u ciebie (outcall). Na spotkania GFE incall zapraszam do swojego prywatnego apartamentu w centrum Warszawy. Dojeżdżam też na spotkania do klienta – do apartamentu / mieszkania lub hotelu.

Spotkania GFE Warszawa - Nicole Kaminski - Spotkanie GFE Warszawa

Jak się przygotować? - Spotkania GFE Warszawa

Do spotkania GFE nie musisz się szczególnie przygotowywać. Przed randką GFE warto się odświeżyć – spotykając się u mnie możesz skorzystać z prysznica lub możemy zacząć spotkanie GFE od wspólnego odprężającego prysznica. Na spotkanie nie musisz ze sobą niczego przynosić.

Jak się umówić - Spotkanie GFE Warszawa?

Aby umówić się ze mną na spotkanie GFE w Warszawie, zapoznaj się z instrukcjami rezerwacji i skontaktuj się, aby umówić termin.

Potrzebujesz zmysłowego masażu?

Jeśli potrzebujesz chwili odprężenia, zapoznaj się z moją ofertą masaży erotycznych >> Masaż Erotyczny Warszawa

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.