Erotic Massage Warsaw - Nicole Kaminski - Sensual massages for men and women in Warsaw, Nuru, GFE

Jak wybrać najlepszy masaż erotyczny? Jaka sesja? Jak długo?

Aby masaż erotyczny był dla ciebie satysfakcjonującym doświadczeniem, warto poświęcić chwilę na wybór idealnej sesji. Jak wybrać nejlepszy masaz dla siebie?

Jak wybrać masaż erotyczny dla siebie?

Masaż erotyczny to zmysłowy masaż całego ciała, zazwyczaj zakończony erotycznym finałem. Masaż erotyczny ma dwa podstawowe cele: przynieść odprężenie oraz pobudzić sensualnie (i dać spełnienie). Wybierając masaż erotyczny, warto mieć na uwadze te dwa aspekty: relaksacja i zmysłowość.

Masaż nuru Warszawa - Nicole Kaminski - Masaz Ciałem. Masaż Body to Body

Jaki rodzaj sesji wybrać? - Zmysłowość

Zanim wybierzesz sesję, zastanów się, jak bardzo zmysłowy powinien być dla ciebie masaż. Na ile bliskosci jesteś gotów?

Dla niektórych mężczyzn masaż lingam jest zupełnie satysfakcjonujący. Dla innych pocałunki, wzajemne pieszczoty i finał oralny to obowiązkowy element sesji. Dla fanów masażu GFE, sesja ze zmysłowym seksem to najlepsza z możliwych opcji.

Zastanów się, jakie elementy zmysłowe lubisz i na jak wiele bliskośći jesteś gotów. Pamiętaj, że twoje granice podczas masażu są bardzo ważne. Jeśli intryguje ciebie bardzo erotyczny masaż, ale nie czujesz się jeszcze gotowy na tak wyzwolone doznanie, wybierz na pierwszy raz spokojniejszą sesję.

Jak długa powinna być sesja? - Relaksacja

Czy masaż relaksacyjny podczas sesji jest dla ciebie miłym wstępem i krótką chwilą na odsapnięcie, czy jesteś raczej zwolennikiem długiego, dokładnego masażu w celu osiągnięcia totalnego odprężenia przed zmysłowym finałem?

Jeśli lubisz dokładny masaż, który daje tobie możliwość całkowitego wyciszenia się i pełnego odprężenia, dobrym wyborem będzie zarezerwowanie minimum 90min. sesji. Dla miłośników masażu relaksacyjnego, sesja godzinna może być za krótka.

Jeżeli masaż relaksacyjny traktujesz raczej jako miły wstęp do zmysłowych doznań, sesja godzinna powinna być dla ciebie wystarczająca.

Dodatkowy czas - Personalizowanie sesji

Jeżeli chciałbyś dodać do sesji długi wspólny prysznic, drugie spełnienie (tzw. zmysłowy wstęp) lub masaż wzajemny (lub może nawet jakieś Pikantne Dodatki) możesz rozważyć wydłużenie sesji, tak, aby na wszystko wsytarczyło czasu.

Dodanie pół godzinki do sesji to również dobry pomysł dla tych, którzy lubią chwilę posiedzieć i porozmawiać przed rozpoczęciem masażu lub wspólnie poleżeć i odpocząć bez pośpiechu po skończonym masażu.

Jak wybrac najlepszy masaz erotyczny dla siebie?

Dla kogo jaka sesja?

Podsumowując, oto wskazówki, które pomogą tobie zdecydować, która sesja będzie dla ciebie najlepsza:

  • Masaż Głęboki Relaks – jeśli masaż relaksacyjny i masaż nuru połączony z masażem lingam jest dla ciebie satysfakcjonujący
  • Masaż Czysta Rozkosz – jeśli lubisz masaż w klimacie GFE i chciałbyś włączyć do sesji pocałunki, pieszczoty i finał oralny
  • Sesja VIP – jeśli masaż GFE w najpełniejszej wersji (z seksem klasycznym) to twój ulubiony sposób na relaks

Jaka długość masażu będzie dla ciebie najlepsza?

  • 40min (dostępne tylko przy Sesji VIP) – jeśli zależy tobie na szybkim relaksie z delikatnym masażem w ramach gry wstępnej
  • 1h – jeśli chciałbyś skorzystać z masażu całego ciała z finałem (oraz masażem nuru itp) w dość standardowej wersji – bez dodatków, wstępu ani elementów, które wydłużają czas sesji
  • 1.5h i dłuższe – Jeżeli lubisz długie, bardzo dokładne masaże i czujesz, że mógłbyś się tak relaksować godzinami LUB jeżeli chciałbyś dodać do sesji jakieś elementy, które wymagają dodatkowego czasu: drugi finał, długi prysznic na końcu i początku sesji, wzajemny masaż – oraz jeśli chciałbyś po masażu wspólnie się zrelaksować lub rozpocząć od chwili rozmowy.

Dowiedz się więcej o masażach erotycznych

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jeszcze więcej o masażach erotycznych, odwiedź mój Blog o masażach erotycznych lub zapoznaj się z moją ofertą >> Masaż Erotyczny Warszawa – Moje Sesje

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.