Pierwszy Masaż Erotyczny – Wskazówki dla Klientów

Stresujący pierwszy raz

Pierwszy masaż erotyczny dla wielu mężczyzn wiąże się ze stresem i obawami. Nie tylko ten całkiem pierwszy masaż, lecz także każda pierwsza sesja z nową masażystką. Skąd bierze się stres i co możesz zrobić, aby pierwszy masaż erotyczny był przyjemnym doświadczeniem?

Z czego wynika stres na pierwszy masażu erotycznym?

Istnieje wiele powodów, dla których mężczyźni odczuwają stres przed pierwszą sesją. Oto najbardziej powszechne powody:

Nowe miejsce (jeśli spotykasz się na incall)

Zazwyczaj będąc w nowym miejscu, klienci nie czują się zbyt komfortowo, szczególnie przychodząc na tak intymne sesje.

Nowa osoba

Klienci mogą również odczuwać obawy związane z tym, czy nowa osoba przypadnie im do gustu (lub nawet stresować się czy masażystka ich polubi). Pojawiają się myśli typu „A co jeśli coś pójdzie nie tak i cała godzina będzie mocno niezręczna?”. Bycie blisko z nowo poznaną kobietą może być też lekko onieśmielające dla niektórych panów.

Nowe doświadczenie

Mówiąc krótko, przed sesją klient często nie wie, czego się spodziewać, a niepewność powoduje stres. Klienci czasem nie wiedzą, co wypada, a co nie podczas masażu oraz nie wiedzą do końca jak się zachować. Obawiają się, czy nie zrobią czegoś niewłaściwego.

Nieśmiałość i kompleksy

Niektórzy klienci mogą być spięci przed pierwszym masażem erotycznym zwyczajnie z nieśmiałości. Dla niektórych mężczyzn z kolei, masaż erotyczny jest wyzwaniem, ponieważ nie do końca akceptują swoje ciało lub swoją seksualność lub po prostu wstydzą się nagości.

Obawa przed rozczarowaniem

To bardzo powszechna obawa. Niezwykle często mężczyźni obawiają się, że doznają rozczarowania lub, przeciwnie – rozczarują masażystkę.

Klienci mogą odczuwać pewnego rodzaju presję, aby „stanąć na wysokości zadania” i stresują się ewentualnymi komplikacjami: że skończą zbyt szybko albo zajmie im to zbyt długo lub w ogóle nie osiągną pełnej erekcji.

Oczywiście w intymnych sytuacjach stres nie pomaga i paradoksalnie, może być powodem, dla którego takie problemy z erekcją lub osiągnieciem orgazmu wystąpią.

Przełamanie tabu

W wielu społecznościach korzystanie z masażu erotycznego jest stygmatyzowane i uważane za niemoralne, niewłaściwe lub grzeszne. Seksualność jest często tematem tabu, więc sprzeciwienie się konserwatywnym normom i odkrywanie nowych doznań seksualnych może być nie lada wyzwaniem. Klienci mogą czuć wyrzuty sumienia lub mieć poczucie, że robią coś złego. Oczywiście trudno jest cieszyć się masażem i cielesnymi przyjemnościami z tak negatywnymi myślami i uczuciami.

First time at erotic massage. Tips for clients

Co możesz zrobić, aby uniknąć stresu przed pierwszym masażem erotycznym?

Wybieraj profesjonalne masażystki

Wybierając profesjonalną masażystkę, nie będziesz musiał martwić się o wiele rzeczy:

  • Doświadczona masażystka wie, jak poprowadzić ciebie przez sesję i jak sprawić, byś poczuł się komfortowo.
  • Sam masaż najprawdopodobniej się tobie spodoba – profesjonalna masażystka będzie wiedziała jak dostosować masaż do twoich potrzeb.
  • Dla większego komfortu i indywidualnego podejścia oraz pełnej dyskrecji warto rozważyć wybranie prywatnej masażystki – wtedy podczas umawiania się i podczas samej wizyty będziesz miał kontakt tylko z masażystką.

Poinformuj masażystkę, że to twój pierwszy masaż erotyczny

Poinformuj masażystkę, jeśli czujesz się zestresowany lub masz jakieś konkretne obawy. Będzie wiedziała, jak o ciebie zadbać.

Możesz też poprosić masażystkę, aby na wstępie opowiedziała tobie, jak będzie przebiegać sesja. Dzięki temu będziesz wiedział, czego dokładnie się spodziewać oraz co jest dozwolone, a co nie.

Nie spiesz się

Jeśli jest taka możliwość, rozpocznij sesję od wspólnego prysznica z masażystką. Wspólny prysznic pomaga przełamać pierwsze lody. To okazja, aby oswoić się z nagością, bliskością i poczuć się przy sobie bardziej swobodnie.

Po prostu wyluzuj

Kiedy nadejdzie czas masażu, po prostu się wyluzuj. To twój czas na relaks. Nie myśl o niczym, nie wybiegaj myślami w przód. Nie pozwól, aby obawy zepsuły tobie przyjemność z masażu. Weź kilka głębokich wdechów, skup się na odczuwanych doznaniach i spodziewaj się samych miłych rzeczy. Bądź tu i teraz i korzystaj z tego pięknego doświadczenia, jakim jest masaż erotyczny. Uwierz mi po 15-20 minutach masażu poczujesz odpływający z ciebie stres i napływający spokój.

Finał - "A co jesli coś pójdzie nie tak?

Nie stresuj się finałem. Tak naprawdę nic nie może „pójść nie tak”. Finał może być krótki lub długi. Możesz podniecić się szybko lub potrzebować trochę więcej czasu. Możesz osiągnąć orgazm lub nie. To wszystko będzie okej. Jeśli tylko finał jest dla ciebie przyjemny, to jest to dobry finał.

Nie przejmuj się tym, czy osiągniesz orgazm. Masaż Lingam to przyjemne doświadczenie, nawet bez orgazmu. Nastaw się po prostu na przyjmowanie dotyku. Nie pędź za celem, nie skupiaj się na orgaźmie. Odpuść sobie, odpuść oczekiwania i po prostu czerp przyjemność, a jeśli wynikiem masażu intymnego będzie orgazm, to będzie to miły bonus.

Nie stresuj się też, jeśli nie osiągniesz pełnej erekcji lub orgazmu. Profesjonalna masażystka w żaden sposób nie okaże rozczarowania itp.

Każdy natępny masaż jest lepszy

Pierwszy masaż zawsze jest najtrudniejszy. Każdy następny będzie już łatwiejszy. Z zaufaną masażystką będzie tobie dużo łatwiej się odprężyć i otworzyć na zmysłowe doznania.

Podczas sesji masażystka będzie już wiedziała co lubisz, a ty będziesz wiedział, czego spodziewać się na sesji. Dzięki temu masaż będzie dla ciebie jeszcze przyjemniejszy.

Kilka kwestii, o których powinieneś pamiętać przed pierwszym masażem erotycznym

  1. Przed umówieniem się na masaż, zapoznaj się dokładnie z ofertą i dostępnymi opcjami podczas masażu. Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytaj. Każda masażystka ma inna ofertę i inne zasady, więc jeśli interesuje ciebie na przykład wzajemny dotyk czy pocałunki, upewnij się, że takie opcje są dostępne.
  2. Jeśli podczas masażu czujesz dyskomfort lub chciałbyś cokolwiek zmienić, koniecznie daj znać masażystce. Masaż bardzo łatwo jest dostosować do klienta, lecz jeśli nie powiesz masażystce, że chciałbyś coś zmienić, po prostu nie będzie wiedziała.
  3. Zapłać za masaż na początku spotkania. To dobra praktyka by płacić zanim masażystka upomni się sama 🙂
  4. Podczas masażu leż wygodnie i rozluźnij się. Twoje mięśnie nie powinny być napięte. Jeśli masażystka pozwala na wzajemny dotyk podczas sesji, rób to tak, aby nie zaburzało to masażu i twojego relaksu. Generalnie najlepiej jest odprężyć się podczas relaksacyjnej części masażu, kiedy leżysz na brzuchu i zostawić aktywność, wzajemne pieszczoty na drugą, bardziej zmysłową część masażu (już po obrocie na plecy, na przykład w trakcie masażu Nuru, przed zmysłowym finałem).
  5. Po masażu nie wstawaj od razu. Odpocznij chwilę, później usiądź i powoli wstań. Inaczej możesz poczuć zawroty głowy.

Mam nadzieję, że znalazłeś w tym wpisie przydatne wskazówki.

Jeśli chciałbyś umówić się ze mną na sesję masażu erotycznego, sprawdź moją ofertę poniżej:

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.