Masaż ze Zmysłowym Wstępem – Dla Kogo? Po Co? Jak?

Rozpoczęcie masażu od spełnienia? Dlaczego nie! Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć masaż ze zmysłowym wstępem (lub z dwoma spełnieniami)

Czy to brzmi znajomo? Znów skorzystałeś z masażu erotycznego z finałem i znów czujesz pewien niedosyt. Nie zrelaksowałeś się tak bardzo jak byś chciał, a finał nie przyniósł aż takiej satysfakcji…

A może warto rozważyć masaż ze Zmysłowym Wstępem? Lub z dwoma spełnieniami? Zobacz, jak wygląda taka sesja oraz dlaczego dla wielu mężczyzn jest to lepszy wybór niż standardowy masaż z finałem.

Masaż ze Zmysłowym Wstępem - dla kogo i po co?

Masaż erotyczny ma dwa główne cele – przynieść klientowi relaksację oraz spełnienie. Zazwyczaj sesja masażu rozpoczyna się masażem relaksacyjnym i zakończona jest zmysłowym finałem. Jednak dla wielu mężczyzn ta opcja nie jest satysfakcjonująca.

Jeśli podczas masażu łatwo się rozbudzasz i podniecasz lub skumulowałeś dużo napięcia seksualnego, może być tobie ciężko w pełni zrelaksować się podczas masażu. Czas odprężenia będzie zaburzony nawracającymi falami podniecenia i zamiast cieszyć się relaksacyjnym dotykiem, bedziesz niecierpliwie czekał na finał.

Jeżeli czujesz, że mocne podniecenie rozprasza cię podczas masażu i psuje tobie relaks oraz wypoczynek, powinieneś rozważyć rozpoczęcie sesji od masażu ze Zmysłowym Wstępem (lub masaż z dwoma spełnieniami – na wstępie i podczas finału).

Masaż ze zmysłowym wstępem

Jak wygląda sesja Masażu ze Zmysłowym Wstępem?

Zależnie od tego, jaki wariant wybierzesz, masaż będzie obejmować Wstęp oraz masaż relaksacyjny lub Wstęp, masaż relaksacyjny i Finał.

Styl Wstępu i Finału zależny jest od tego, jaką sesję wybrałeś – może być to masaż Lingam lub bardziej erotyczny finał/wstęp obejmujący pocałunki, seks oralny oraz seks klasyczny (podczas masażu GFE).

1. Zmysłowy Wstęp

Sesja rozpoczyna się od delikatnego masażu przodu i masażu Lingam. Bardziej erotyczne sesje mogą obejmować również pocałunki, seks oralny i klasyczny. Zmysłowy Wstęp prowadzi do pierwszego spełnienia, redukując napięcie seksualne. Dzięki temu możesz w pełni oddać się błogiemu relaksowi podczas dalszego masażu.

2. Masaż Relaksacyjny

Druga część masażu (następująca po szybkim prysznicu) to masaż relaksacyjny całego ciała. Podczas tej części możesz całkowicie się wyciszyć, wyłączyć i skupić tylko na sobie. Masaż wykonany po spełnieniu to zupełnie inne doznanie.

Zależnie od wybranej sesji, po masażu relaksacyjnym następuje masaż Nuru lub dodatkowo miła gra wstępna i pieszczoty przed finałem.

3. Zmysłowy Finał

Ostatnia część sesji to Zmysłowy Finał. To czas, kiedy możesz otworzyć się na sensualny dotyk oraz pobudzenie. Po masażu „z dwoma finałami” poczujesz się głęboko zrelaksowany i całkowicie spełniony.

Umów się na masaż w Warszawie

Jeśli chciałbyś skorzystać z masażu w Warszawie, zachęcam do zapoznania się z moją ofertą masaży erotycznych.

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.