Erotic Massage Warsaw - Nicole Kaminski - Sensual massages for men and women in Warsaw, Nuru, GFE

6 powodów, dla których Masaż Lingam Jest Lepszy niż Seks

Dla wielu mężczyzn masaż Lingam jest lepszy nawet od seksu. Poznaj 6 powodów, dla których masaż Lingam może być jeszcze przyjemniejszy niż seks.

Dlaczego mężczyźni uwielbiają intymny masaż

Po spróbowaniu pierwszy raz intymnego masażu (masaż Lingam), wielu mężczyzn przyznaje, że sprawił im nawet większa przyjemność niż seks. Masaż Lingam to nie tylko zwykły handjob – to długotrwały, zmysłowy masaż intymnych części, który może prowadzić do orgazmu.

6 reasons why handjob is better than sex

Oto 6 powodów, dla których masaz Lingam może podobać się nawet bardziej niż seks:

  1. Możesz więcej poczuć podczas masażu Lingam – bezpośredni dotyk skóry do skóry, ciepło dłoni, “mokrość” oliwki, przyjemne tarcie.
  2. Możesz być bierny, położyć się i po prostu oddać się przyjemności. Podczas intymnego masażu możesz skupić się w 100% na sobie i odbieraniu doznań.
  3. Masaż Lingam jest o wiele bardziej zróżnicowany niż seks pod względem bodźców. Wykorzystuje wiele różnych technik, skupia się na wszystkich częściach penisa i innych erogennych obszarach i oferuje stymulację o różnym natężeniu i tempie. Wszystko to daje niesamowite doznania.
  4. Intymny masaż może trwać znacznie dłużej niż seks, ponieważ nie jest tak dynamiczny jak seks (nie jest tak męczący). Dla osoby, która otrzymuje masaż, jest to bardzo relaksujące doświadczenie.
  5. Masaż Lingam może być bardzo pobudzający, długi i może przerodzić się w ekscytujący, bardzo długi edging.
  6. Masaż Lingam wykonany po zmysłowym masażu całego ciała daje niesamowity, ekstra intensywny orgazm (znacznie silniejszy niż po regularnym seksie).

Masaż Lingam jako Zmysłowy Finał

Masaż Lingam zwykle oferowany jest jako Zmysłowy Finał podczas masażu erotycznego lub masażu Nuru. Może być również oferowany jako Zmysłowy Wstęp, aby zmniejszyć napięcie seksualne i pozwolić mężczyźnie w pełni zrelaksować się podczas sensualnego masażu.

Dowiedz się więcej o masażach erotycznych

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o masażach erotycznych, koniecznie odwiedź mój blog o masażach erotycznych.

Aby umówić się na sesję masażu erotycznego, zapraszam na tę stronę >> Moje sesje – masaż erotyczny Warszawa

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.