Edging podczas Masażu Erotycznego – Wszystko, co chcesz wiedzieć.

Co to jest edging i jak włączyć go do masażu erotycznego? Dowiedz się, jak edging daje niepowtarzalne doznania i intensywny orgazm podczas masażu erotycznego

Co to jest edging w kontekście masażu erotycznego?

Edging (czyt. „edżing”) to technika seksualna kontrolowania orgazmu. Celem edgingu jest opóźnienie orgazmu, jednocześnie pozostając w stanie silnego podniecenia przez dłuższy czasu.

Praktykowanie edgingu polega na zatrzymaniu stymulacji / powstrzymaniu się od osiągnięcia orgazmu i balansowaniu na krawędzi orgazmu. Po krótkiej przerwie stymulacja zaczyna się ponownie. Po kilku seriach pauzowania stymulacji i ponownego rozpoczynania, dochodzi do bardzo silnego orgazmu. 

W masażu erotycznym eding może być częścią Zmysłowego Finału, na przykład poczas masażu Lingam.

Edzing podczas masażu erotycznego - wszystko zo musisz wiedzieć

Zalety edging'u

Edging to bezpieczna praktyka seksualna, która ma wiele korzyści. Niektóre z najważniejszych korzyści edgingu:

  • Edging może zapewnić lepsze, silniejsze orgazmy oraz dłuższy, intensywniejszy i przyjemniejszy finał masażu przed orgazmem.
  • To okazja, aby nauczyć się kontrolować swoje ciało i pozwolić sobie na pełniejsze przeżywanie orgazmów.
  • Edging to jeden ze sposobów umożliwiających mężczyznom dłuższe wytrwanie podczas erotycznego finału i dłuższe czerpanie przyjemności. Jest to pomocna technika zwłaszcza dla tych, którzy dochodzą „zbyt szybko”.
  • Edging to dobry sposób na praktykowanie Slow Sex’u oraz odkrywanie swojego ciała i głębszej intymności.
  • Edging może pomóc tobie nauczyć się czerpać przyjemność z seksu / stymulacji bez szybkiego dążenia do orgazmu i bez skupiania się na osiągnięciu celu.

Why I love giving Erotic Massages & Working as a Masseuse

Edging podczas masażu erotycznego

Edging może być częścią sesji masażu erotycznego. Kontrola orgazmu jest jednym ze sposobów aby wzbogacić swoją sesję masażu.

Czego można spodziewać się podczas masażu erotycznego z edgingiem?

Po relaksującym masażu całego ciała, masażystka może rozpocząć Zmysłowy Finał – masaż Lingam / seks oralny lub klasyczny. Kiedy poczujesz, że jesteś blisko osiągnięcia orgazmu, daj znać masażystce, a ona przerwie masaż intymny.

Będziesz mógł odczuć się przepełniającą ciebie falę silnego podniecenia. Kiedy trochę ochłoniesz, masażystka ponownie zacznie intymny masaż. A kiedy znów będziesz blisko orgazmu, zrobicie kolejną krótką przerwę na ochłonięcie.

W ten sposób masażystka może utrzymać Cię na krawędzi przez bardzo długi czas podczas sesji masażu erotycznego. Takie trwanie w stanie wysokiego podniecenia bez osiągania orgazmu jest niezwykle przyjemne.

Po kilku cyklach, kiedy masażystka wykonuje intymny masaż i czujesz, że tym razem chcesz kontynuować i osiągnąć orgazm, ważne jest, abyś o tym poinformował. Masażystka nie będzie cię już dalej „edgingować” i skupi stymulację na ostatecznym doprowadzeniu Cię do orgazmu.

Przerwy podczas masażu erotycznego mogą trwać tylko chwilę lub możesz zdecydować się na dłuższe przerwanie intymnej stymulacji. Zrobienie przerwy na relaks i spokojny sensualny masaż to dobry sposób na wydłużenie sesji edgingu. Sesja edgingu zakończona masażem Lingam (z ciepłym olejkiem i kontaktem skóra do skóry) może sprawić, że osiągniesz niezwykle silny orgazm.

Spróbuj masażu z edging'iem.

Jeżeli zaintrygowała ciebie możliwość włączenia edgingu do masażu erotycznego, zapoznaj się z moją oferta masaży i umów się na sesję >> Masaż Erotyczny Warszawa – moje sesje

A jeśli chciałbyś odkryć jeszcze więcej możliwości, jakie daje masaż erotyczny, przejdź na mojego bloga >> Blog – Masaże Erotyczne

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.