Jak zachować się podczas masażu erotycznego / masażu nuru? Co jest dozwolone, a co nie?

Jak wygląda sesja masażu nuru?

Masaż Nuru jest sensualnym masażem, podczas którego masażystka pociera swoim ciałem o ciało klienta. Masaż Nuru pozwala poczuć prawdziwą bliskość i jest bardzo pobudzający.

Wybierając się na erotyczny masaż Nuru, wielu mężczyzn zastanawia się, co jest dozwolone podczas sesji. Jakiego rodzaju interakcje są dozwolone, a jak nie należy się zachować. Poniżej kilka wskazówek ode mnie.

Jak zachowywac sie podczas masazu erotycznego, masazu nuru?

Co jest dozwolone podczas masażu nuru?

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, na co możesz pozwolić sobie podczas masażu Nuru jest po prostu zapytanie masażystki, do której się wybierasz. Każdy salon masażu erotycznego / każda masażystka ma swoje własne zasady, granice i koncepcję na przebieg masażu.

Często bywa na przykład, że masaż nuru wykonywany jest tylko na plecach, gdy klient leży twarzą w dół. Masaż przodu nie jest wykonywany, a dotyk jest niedozwolony. U innej masażystki może być z kolei tak, że dotyk jest dozwolony, ale z wyłączeniem miejsc intymnych. Zanim wybierzesz się na masaż Nuru, warto zapoznać się z zasadami i bezwzględnie się do nich stosować.

Masaż Nuru u mnie - Jak zachowywać się podczas masażu Nuru

Masaż Nuru w moim wykonaniu to bardzo intymna gra wstępna. Wykonuję masaż tyłu oraz masaż nuru na przodzie. Podczas masażu nuru dozwolony jest wzajemny dotyk, również dotyk intymny.

Moje sesje masażu nuru pozwalają na prawdziwą intymność, namiętne pocałunki, przytulanie oraz pieszczoty (dowiedz się więcej o masażu GFE). Możliwy jest też masaż wzajemny, dla tych, którzy lubią pomasować czasem masażystkę.

Jeśli chodzi o wzajemy dotyk, polecam powstrzymać się od dotyku w czasie części relaksacyjnej. Podczas masażu relaksacyjnego zalecam całkowicie się odprężyć, wyciszyć i skupić na przyjmowaniu dotyku. Wzajemny dotyk można za to fajnie wpleść do masażu nuru, finału, masażu wzajemnego i wspólnego prysznica.

Jedną rzeczą, której nie lubię podczas masażu (jak zapewne większość dziewczyn), to gdy dotyka się moje włosy. Bardzo proszę tego nie robić 🙂

Umów się na masaż Nuru

Jeśli chciałbyś umówić się na sesję, zachęcam do zapoznania się z moją ofertą tutaj
>> Masaż Erotyczny Warszawa – moje sesje

A jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o masażach, zapraszam na mojego bloga.

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.