Jak Wydłużyć Masaż Lingam i Opóźnić Wytrysk – 6 Sposobów

Sprawdź 6 sposobów na to, aby opóźnić wytrysk i wydłużyć masaż Lingam dla jeszcze większej przyjemności.

Sposoby na opóźnienie wytrysku podczas masażu Lingam

Skoncentruj się na swoim oddechu

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić podczas Masażu Lingam, jest skupienie się na swoim oddechu. Głębokie oddychanie pomoże tobie pozostać w stanie relaksu i większej kontroli nad swoim ciałem, co z kolei może pomóc Ci wytrzymać dłużej. Kiedy czujesz, że zaczynasz się podniecać, weź wolny, głęboki oddech. Wyobraź sobie, jak wypełnia on całe twoje ciało. Następnie powoli zrób wydech i poczuj, jak twoje ciało się uspokaja. Powtarzaj tyle razy, ile potrzebujesz.

Rób Przerwy

Jeśli czujesz, że zbliżasz się do orgazmu, zrób przerwę. Twoja masażystka może na chwilę przerwać masaż intymny i skupić się na relaksującym masażu ciała. Przeczytaj więcej o tej metodzie tutaj >>Edging podczas masażu erotycznego.

Taka przerwa to okazja dla Ciebie do pracy z oddechem i wypróbowania naszej następnej techniki…

Skup się na wszystkich doznaniach

Podczas masażu, nie skupiaj się tylko na intymnych doznaniach i dotykach. Poświęć chwilę, aby docenić wszystkie doznania, których doświadczasz, w tym dotyk miękkich rąk masażystki na twoim ciele i uczucie ciepła na twojej skórze. Przekierowanie skupienia z pobudzających doznań na odczuwanie całego ciała i otrzymywanie bardziej relaksującego dotyku może pomóc Ci obniżyć poziom podniecenia i kontrolować pobudzenie.

How to Enjoy a Lingam Massage without Coming Too Quickly

Wypróbuj Metodę Ucisku

Inną techniką, która może pomóc Ci wytrzymać dłużej, jest metoda ucisku. Kiedy czujesz, że zbliżasz się do orgazmu, poproś swoją masażystkę, aby mocno (lecz z wyczuciem) ścisnęła podstawę twojego penisa. W ten sposób możesz opóźnić ejakulację, a nawet doświadczyć orgazmu (lub wielokrotnego orgazmu) bez ejakulacji.

Szybki Zmysłowy Wstęp, Przedłużony Zmysłowy Finał

Jeśli lubisz długie finały masażu, rozważ szybki masaż lingam na początku twojej sesji, aby zmniejszyć napięcie seksualne. To sprawi, że reszta doświadczenia będzie o wiele bardziej przyjemna. Masaż z e Zmysłowym Wstępem pomoże tobie głęboko się odpręzyć podczas relaksacyjnej części sesji. Po Zmysłowym Wstępie i relaksującym masażu, będziesz mógł skupić się na wolnym i przedłużonym Zmysłowym Finale na końcu sesji i w pełni cieszyć się intymnym masażem.

Zredukuj Napięcie Dzień Wcześniej

Na koniec, rozważ zmniejszenie napięcia seksualnego dzień przed twoim masażem. Jeśli wiesz, że zwykle dochodzisz szybciej niż byś chciał, zrób sobie intymnt masaż wieczorem przed twoim masażem. To na pewno pomoże Ci wytrzymać dłużej podczas erotycznego masażu i zmniejszy seksualne napięcie.

Czy wczesny wytrysk to problem?

Jeżeli zastanawiasz się, co jeśli jednak dojdziesz szybko podczas masażu erotycznego, przeczytaj ten wpis >> Pytania Klientów: „Co jeśli dojdę zbyt szybko podczas masażu erotycznego?”

Tak wiele do odkrycia...

Dowiedz się więcej o zmysłowych masażach z mojego bloga >> Blog – Masaż Erotyczny.

A jeśli jesteś gotowy na odprężającą sesję z nutą erotyki, zapoznaj się z moją ofertą >> Masaż Erotyczny Warszawa.

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.