Dlaczego Warto Spróbować Masażu Erotycznego – 5 Korzyści

Jeśli nigdy nie próbowałeś erotycznego masażu, zobacz, jak wiele korzyści on daje. Być może rozważałeś sesje masażu erotycznego, ale nie byłeś pewien, czy to coś dla ciebie. Pozwól, że przedstawię tobie 5 najważniejszych powodów, dla których warto spróbować profesjonalnego masażu erotycznego.

Relaksacja - odpręż się i zregeneruj jak nigdy wcześniej

W codziennym życiu jesteśmy silnie stymulowani przez otoczenie z każdej strony. Twój mózg i układ nerwowy rzadko mają odpowiedni odpoczynek i czas na wyłączenie się i naładowanie. Kiedy przychodzisz na sesję masażu, odkładasz wszystko na bok – wszystkie swoje urządzenia, które nieustannie wysyłają Ci przypomnienia, e-maile, wiadomości, powiadomienia, zaproszenia, newsy, alarmy i spam dla Twojego mózgu.

Podczas masażu panuje cudowna, spokojna atmosfera, a wszystkie bodźce, które otrzymujesz, są pozytywne, delikatne, powolne i kojące. Wolna muzyka, delikatny dotyk, ciepłe światła świec delikatnie oświetlające przyciemniony pokój do masażu.

Otrzymujesz miły, troskliwy dotyk, masaż relaksuje Twoje mięśnie i pomaga im się regenerować, twój umysł zwalnia tempo, twoje zestresowane ciało się relaksuje. To taki głęboki i błogi stan relaksu. Czujesz, jakbyś był na wpół świadomy i na wpół śpiący. Czujesz, jakbyś dryfował, unosił się w powietrzu, a Twoje ciało jest wypełnione radością i przyjemnością. To naprawdę cudowne uczucie. Trudno to opisać słowami. Trzeba tego po prostu spróbować.

Korzyści masażu erotycznego. Dlaczego warto spróbowac zmysłowego masażu.

Odkryj swoje ciało, potrzeby i nowe doznania

Masaż erotyczny obejmuje zmysłowy masaż intymnych części ciała.  Masażystka erotyczna jest ekspertem w sensualnym dotyku. Może dać Ci zupełnie inny rodzaj przyjemności, dotykając Cię w zupełnie inny sposób niż twoje poprzednie partnerki.

Na przykład, wykonując tobie masaż Lingam – powolny, czuły i długotrwały masaż penisa i okolic intymnych, który skupia się na dawaniu Ci przyjemności bez pośpiechu. Podczas masażu Lingam możesz doświadczyć cudownego dotyku przez bardzo długi czas i cieszyć się słodkimi falami przyjemności, nawet bez ejakulacji (przeczytaj więcej o technice Edging oraz o technikach opóźniania orgazmu).

Masaż Lingam jest bardzo różnorodny i niezwykle satysfakcjonujący. Czasami może być nawet lepszy niż seks.

Doświadczając tego rodzaju dotyku, możesz zweryfikować sposób, w jaki postrzegasz przyjemność seksualną, a także swoje oczekiwania wobec seksu, orgazmu, twojej wydajności podczas aktywności seksualnych i zmysłowej interakcji z partnerkami. Intymny masaż może faktycznie uczynić twoje nawyki seksualne zdrowszymi i poprawić twoje życie seksualne.

Bądź Tu i Teraz

Sesja masażu to czas, kiedy możesz oderwać się od swoich obowiązków, telefonu, harmonogramu, a nawet zapomnieć o kontrolowaniu czasu. Możesz skupić swoje myśli na tym, co dzieje się teraz, albo spróbować całkowicie się wyłączyć i nie myśleć o niczym.

Zazwyczaj łatwo się rozpraszamy i pozwalamy, aby myśli rozbiegły się w różnych kierunkach. Zaczynamy myśleć o pracy, obowiązkach. Sesja masażu to świetny czas na praktykowanie uważności – bycia tu i teraz, pełnego doświadczania wszystkiego, co dzieje się wokół, pozostając skupionym na bieżącym momencie. Z takim nastawieniem możesz czerpać jeszcze więcej korzyści z sesji.

Odkryj kobiece ciało i naucz się sprawiać przyjemność

W zależności od rodzaju wybranego masażu erotycznego (oraz od masażystki), możesz mieć okazję spróbować masażu wzajemnego. Masażystka może cię prowadzić i pokazać kilka technik masażu, które możesz spróbować na niej wykonać.

Możesz również spróbować dać jej masaż intymny. Jeśli jest coś, o co chciałeś zapytać, lub są rzeczy, które zawsze chciałeś zbadać trochę bliżej i naprawdę odkryć ciało kobiety, to jest idealna okazja.

Masażystka może dać Ci sugestie, co poprawić lub co robić inaczej. W ten sposób możesz ćwiczyć komunikację podczas intymnych chwil i nauczyć się, jak dotykać i stymulować swoją partnerkę, aby sprawić jej relaks i dużo przyjemności.

Popraw swoje samopoczucie na co dzień

Regularne intymne masaże i orgazmy mogą przynieść korzyści dla twojego ciała na wiele sposobów – obniżyć ciśnienie krwi, wzmocnić układ odpornościowy i zmniejszyć stres. Otrzymywanie relaksujących masaży może naprawdę poprawić twoje codzienne życie. Kiedy masaż stanie się twoim cotygodniowym nawykiem, nie pozwoli on, aby napięcie i stres kumulowały się w twoim ciele. Jeśli zauważysz jakiś ból lub spięcie, możesz je zredukować podczas następnej wizyty i rozpocząć nowy tydzień z odświeżonym umysłem, zregenerowanym i wypoczętym ciałem oraz dużą ilością dopaminy, serotoniny i endorfin krążących w twoim ciele i “działających cuda” dla twojego organizmu.

I jak? Sądzisz, żę masaż erotyczny to coś dla ciebie? W takim razie zapoznaj się dokładniej z moimi sesjami masażu erotycznego i rozważ umówienie wizyty >> Masaż Erotyczny Warszawa – moje sesje.

Jesli chciałbyś dowiedziec się więcej o masażach erotycznych, przejdź na mojego bloga >> Blog o Masażu Erotycznym.

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.