Erotic Massage Warsaw - Nicole Kaminski - Sensual massages for men and women in Warsaw, Nuru, GFE

Pytania Klientów: „Co jeśli dojdę zbyt szybko podczas masażu erotycznego?”

Jako profesjonalna masażystka rozumiem, że klienci rezerwujący erotyczny masaż Lingam mogą obawiać się zbyt szybkiego doznania orgazmu. To częste zmartwienie klientów, i pragnę cię zapewnić, że szybki orgazm to nie jest coś, czym powinieneś się przejmować.

Odpowiedź na często zadawane pytania

Co zrobić, jeśli osiągnę orgazm szybko? Jeśli podczas masażu szybko dojdziesz do orgazmu, nie czuj się zakłopotany. To nic takiego i na pewno nie będę rozczarowana ani nie sprawię, że poczujesz się z tym źle. Zależy mi na tym, abyś rozkoszował się masażem, z pełnym spokojem.

Co robimy po osiągnięciu spełnienia? Czy kontynuujemy masaż? Po osiągnięciu orgazmu możemy kontynuować masaż. Oczywiście nadal możesz wykorzystać pozostały czas sesji na relaks. W takiej sytuacji proponuję, abyś wziął orzeźwiający prysznic, zanim przystąpimy do dalszej części masażu. Jeśli chcesz, możemy nawet spróować kolejnego Zmysłowego Finału później podczas sesji.

Clients’ Concerns: “What if I Come Too Quickly during an Eotic massage?”

Jak opóźnić moment orgazmu?

Jeśli nadal martwisz się, że podczas masażu dojdziesz do orgazmu zbyt szybko, albo czujesz, że jednen finał nie będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący, zapoznaj się z opcją Masażu ze Zmysłowym Wstępem. Ten rodzaj zmysłowego masażu może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

W tym wpisie znajdziesz więcej porad, jak opóźnić orgazm podczas masażu Lingam:
Jak opóźnić wytrysk i wydużyć masaż Lingam?

Pamiętaj jednak, najważniejsze jest, aby masaż był dla ciebie po prostu odprężającym, miłym doświadczeniem, bez zbędnej presji. Dopóki tak jest, wszystko jest w porządku. Jestem tutaj, aby zapewnić Ci komfortową przestrzeń, w której możesz pozbyć się wszystkich zmartwień i doświadczyć najwyższej przyjemności.

Odkryj świat masażu erotycznego

Jeśli intereuje ciebie temat masażu erotycznego, sprawdź więcej wpisów na moim blogu.

A jeśli chciałbyś umówić na seans masażu erotyczngo ze mną, dowiedz się więcej o moich sesjach:

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.