Nie Rób TEGO Przed Masażem Erotycznym – 5 Rzeczy, Których Należy Unikać

5 rzeczy, których należy unikać przed masażem erotycznym, aby sesja była jak najprzyjemniejsza, a masaż erotyczny przyniósł jak najwięcej korzyści.

Czego powinno się unikac przed masażem erotycznym?

Duże posiłki

Ważne jest, aby unikać jedzenia dużego posiłku przed sesją erotycznego masażu. Zjedzenie zbyt dużo może sprawić, że poczujesz się ciężko i niedobrzeo podczas masażu. Może to być niekomfortnowe, rozpraszające i odciągnąć Cię od doznań związanych z masażem. Zamiast tego, wybierz lekki i zdrowy posiłek kilka godzin przed wizytą.

Alkohol

Chociaż wypicie lampki wina lub drinka, może wydawać się dobrym sposobem na relaks przed masażem, jest to tak naprawdę bardzo zły pomysł. Mimo, że spożycie alkoholu powszechnie kojarzy się z byciem wyluzowanym, tak naprawdę alkohol powoduje reakcję stresową w organiźmie.

W trakcie masażu, do krwi uwalniane są toksyny, usprawnia się krążenie krwi, a ciało ulega jakoby odwodnieniu. Kiedy spożywasz alkohol przed sesją, może to jeszcze bardziej cię odwodnić. Uwalnianie toksyn i poprawa krążenia krwi mogą potęgować efekty spożycia alkoholu (w niedobry sposób) i sprawić, że po masażu poczujesz się zatruty, jak na kacu.

Masaż jest seansem, podczas którego robimy co dobrego dla siebie i swojego ciała. Picie alkoholu nie idzie w parze z ideą masażu. Alhohol może również znieczulić twoje zmysły, utrudniając pełne doświadczenie przyjemności masażu. Zamiast pić alkohol, trzymaj się wody lub napoju bezalkoholowego.

5 Things You Should NEVER Do Before Erotic Massage

Kawa

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, możesz czuć pokusę, aby napić się filiżanki przed masażem. Jednak kofeina może sprawić, że poczujesz się nerwowy i niespokojny, co jest przeciwieństwem tego, do czego dążymy podczas masażu. Może to także utrudnić Ci relaks i pełne wycieszenie się. Zamiast tego, spróbuj napić się ziołowej herbaty lub wody, aby być zrelaksowanym i nawodnionym.

Palenie

Palenie przed erotycznym masażem to kolejna rzecz, której należy za wszelką cenę unikać. Nie tylko może to być szkodliwe dla Twojego zdrowia, ale może również negatywnie wpłynąć na całe doświadczenie. Palenie może powodować nieprzyjemne zapachy, które mogą rozpraszać zarówno Ciebie, jak i masażystkę. Jeżeli jesteś palaczem, zaleca się, aby poczekać z papierosem do momentu po masażu.

Pośpiech

I ostatnia, finalna rzecz, której powinieneś unikać przed sesją – pośpiech. Ważne jest, aby dać sobie wystarczająco dużo czasu na dotarcie na spotkanie. Pośpiech może powodować stres i niepokój, co może utrudnić Ci pełne zrelaksowanie się podczas masażu. Upewnij się, że dajesz sobie wystarczająco dużo czasu, aby ze spokojem dotrzeć na spotkanie.

Jak przygotować się do sesji

Więc co można zrobić, aby lepiej przygotowac się do sesji? Tutaj znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do masażu erotycznego z dojazdem.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o masażach erotycznych? Sprawdź mój Blog o Masażach Erotycznych.

A jeśli interesuje ciebie zmysłowy masaż i chciałbyś umówić się na wizytę, zapoznaj się z moją oferta w linku poniżej:

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.