Masaż Erotyczny dla Prawiczka – Czy to dobry pomysł na Pierwszy Raz?

Jeśli jeszcze nie uprawiałeś seksu, ani nie byłeś nigdy blisko z kobietą, być może rozważasz umówienie się na profesjonalny masaż erotyczny. Czy masaż erotyczny dla prawiczka to dobry pomysł na pierwszy raz?

Czy masaż erotyczny dla prawiczka to dobry pomysł?

Tak! Masaż erotyczny dla prawiczka to naprawdę dobry pomysł na przeżycie pierwszego razu. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z masażu erotycznego jeśli jesteś prawiczkiem (lub niedoświadczonym mężczyzną).

Relaks podczas masażu erotycznego dla prawiczka

Biorąc udział w erotycznej sesji rozpoczynającej się od masażu nie będziesz odczuwał aż takiego stresu. Przy pierwszych intymnych kontaktach z kobietą jako prawiczek, mężczyzna może odczuwać pewne spięcie, jest to całkowicie naturalne. Korzystając z masażu stres nie jest jednak aż takim zmartwieniem.

Tak, na początku pewnie będziesz czuł zdenerwowanie, ale właśnie po to jest masaż, żeby ciebie odprężyć i wyciszyć. Zanim faktycznie dojdzie do finału czy pieszczot, minie dobrych kilkadziesiąt minut. Będziesz miał wystarczająco dużo czasu, żeby wyluzować, zrelaksować się, poczuć się komfortowo przy nowej osobie i otworzyć się na przyjemność i doznania.

A jeśli wolisz inne podejście – przeżyć swój pierwszy raz na poczatku sesji, żeby nie musieć długo czekać i móc się zrelaksować w pełni przy póżniejszym masażu, to również jest możliwe. W takim wypadku możesz skorzystać z masażu ze Zmysłowym Wstępem.

Czy masaż erotyczny dla prawiczka to dobry pomysł na pierwszy raz?

Profesjonalizm - masaż erotyczny dla prawiczka

Na masażu erotycznym masz do czynienia z profesjonalistką, więc o wiele rzeczy w ogóle nie musisz się martwić.

Na przykład nie musisz przejmować się inicjatywą.Przy „prywatnym” spotkaniu z jakąś dziewczyną pewnie częściowo (albo w całości) inicjatywa byłaby po twojej stronie. Na masażu jest na odwrót. To masażystka przeprowadzi ciebie przez sesję, a ty możesz po porstu się odprężyć i cieszyć chwilą.

W razie jeśli podczas finału czy zbliżenia coś nie pójdzie tak, jak byś chciał – na przykład osiągniesz orgazm wcześniej niż oczekiwałeś albo będziesz miał kłopot z osiągnieciem orgazmu lub utrzymaniem erekcji, nie musisz obawiać się niemiłej reakcji. Profesjonalna masażystka erotyczna podejdzie normalnie do sprawy, bez niemiłych uwag czy niepoważnej reakcji.

Sesja masażu erotycznego dla prawiczka, to świetna okazja, żeby otwarcie porozmawiać o swoich potrzebach, obawach i preferencjach. Zazwyczaj w „tradycyjnych” relacjach rozmowa o kwestiach intymnych i doznaniach nie jest niestety standardem, a pierwszy (a często też każdy następny) raz odbywa się na zasadzie „Wyjdzie jak wyjdzie. Lecimy”. Na profesjonalnym masażu jesteś w bezpiecznej przestrzeni, a masażystka otwarta jest na twoje spostrzeżenia i na rozmowę o kwestiach intymnych. Porozmawianie bez skrępowania i tabu przed zbliżeniem może bardzo ułatwić ten pierwszy raz i zrzucić z ciebie ciężar pewnych blokad, obaw i niepewności.

Wstęp do świata zmysłowości - masaże erotyczne dla prawiczka

Masaż erotyczny dla prawiczka to dobry wstęp do świata cielesnych przyjemności. Decydując się na zmysłowy masaż możesz wchodzić do tego świata krok po kroku i stopniowo poznawać różne rodzaje dotyku i pieszczot. Bez pośpiechu, na spokojnie, wtedy kiedy będziesz gotowy.

Odkryj siebie podczas masażu erotycznego dla prawiczka

Na erotycznej sesji masz niespotykaną okazję, aby nauczyć się wiele o dotyku, pieszczotach i ciele. Możesz nauczyć się swojego ciała, odkryć, co lubisz, co sprawia tobie przyjemność, dowiedzieć się, jak lubisz być pieszczony i stymulowany oraz spróbować rzeczy, które ciebie ciekawią.

Masz też możliwość, aby nauczyć się ciała partnerki. Możesz otrzymać sugestie odnośnie tego, co robisz dobrze, a co powinieneś robić inaczej oraz dokładne wskazówki, jak to zrobić. Możesz też zapytać na spokojnie o przeróżne kwestie związane z seksem.

Pierwszy raz bez presji - masaż erotyczny dla prawiczka

Decydując, że na swój pierwszy raz skorzystasz z masażu erotycznego dla prawiczka u profesjonalnej masażystki wybierasz dla siebie jeden z najlepszych możliwych sposobów na rozpoczęcie kontaktów intymnych. Wybierasz, aby przeżyć to pierwsze doświadczenie w zdrowej atmosferze, z osobą, która ma podejście do seksu. Wybierasz pierwszy raz bez presji, z wyrozumiałością, czułością, wyczuciem i szacunkiem do ciebie i twojego ciała. Czy może być coś lepszego?

Korzyści masażu erotycznego. Dlaczego warto spróbowac zmysłowego masażu.

Czego spodziewać się na masażu erotycznym? Jak się zachować?

Przed pierwszym masażem erotycznym, szczególnie masażem dla prawiczka, mężczyźni mają wiele pytań i obaw. Dlatego stworzyłam wpis, ze wskazówkami, dla klientów wybierających się na masaż po raz pierwszy. Polecam, abyś poświęcił chwilę i się z nim zapoznał >> Pierwszy masaż erotyczny – wskazówki dla klientów.

Jaki masaż wybrać na Pierwszy Raz dla prawiczka?

Wybór sesji masażu zależy przede wszystkim od tego, jak wiele chciałbyś doświadczyć i na co jesteś gotowy. Jeśli chcesz, masaż może obejmować pełen klimat GFE – pocałunki, seks klasyczny, czułość.

A jeśli wolisz wejść w świat sensualności stopniowo, na pierwszy masaż możesz wybrać bardziej lajtową sesję, np. z finałem ręcznym (masażem Lingam) lub finałem oralnym.

W tym wpisie znajdziesz więcej wskazówek odnośnie tego, jak wybrać najlepszy masaż dla siebie.

Dowiedz się więcej o sesjach

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o masażach erotycznych, polecam zapoznać się z moimi innymi artykułami dotyczącymi masażu i seksu >> Blog o masażach erotycznych

Masaż erotyczny dla prawiczka w Warszawie

A jeżeli jesteś jesteś niedoświadczonym mężczyzną i szukasz masażu erotycznego dla prawiczka w Warszawie, zachęcam do zapoznania się z moją ofertą masaży >> Masaż Erotyczny Warszawa – Moje Sesje

Sensual massage in Warsaw with Nicole Kaminski

Jestem profesjonalną prywatną masażystką oferującą masaż erotyczny w Warszawie. Na moim blogu piszę o tematach związanych z moją pracą, masażach erotycznych, zmysłowości i intymności. Znajdziesz tu także pomocne wskazówki dla klientów, któzy chcieliby spróbować swojego pierwszego masażu erotycznego.

18+

Ta strona zawiera treści dla dorosłych. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wejdź na stronę lub opuść stronę.